Loading...
 • Oferta dla Pacjentów
  STOMATOLOGIA

  Jesteśmy w niej ekspertami. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece stomatologicznej. Nowoczesna stomatologia, ortodoncja, implantologia, protetyka i leczenie pod mikroskopem. Sprawdź naszą aktualną ofertę dla Pacjentów.

  Czytaj więcej
 • Podstawowa opieka zdrowotna i specjalistyka w Corten Medic
  Podstawowa Opieka Zdrowotna i Specjalistyka
  SPECJALIŚCI I LEKARZE RODZINNI

  Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki oraz diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Z zaangażowaniem świadczymy wysokiej jakości usługi medyczne. Wyróżniają nas krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby nasi Pacjenci znaleźli nie tylko fachową pomoc medyczną, ale także życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

  Czytaj więcej
 • Doskonała jakość widzenia w każdym wieku
  USUŃ WADY WZROKU DZIĘKI PROSTEMU ZABIEGOWI

  Stosowane przez nas soczewki najnowszej generacji umożliwiają usunięcie zaćmy i korekcję towarzyszących wad wzroku, w tym astygmatyzmu, podczas jednego zabiegu. Po 20-30 minutach osoba, która miała problemy z wykonywaniem najprostszych czynności wraca do normalnego funkcjonowania.

  Czytaj więcej

Portal Pacjenta!

*Portal Pacjenta jest całkowicie bezpłatny

Portal Pacjenta umożliwia:

 • Zapisanie się na wizytę online
 • Dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej
 • Bezpośredni kontakt z placówką medyczną
 • Skierowanie prośby o wystawienie recepty

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o usługach Centrum Medycznego Corten Medic. Twój adres e-mail jest u nas bezpieczny*.

Dlaczego warto:

 • Dowiesz się pierwszy o specjalnych ofertach i promocjach
 • Otrzymasz ciekawe informacje dotyczące zdrowia
 • Nie spamujemy. Przesyłamy tylko wartościowe treści

W Centrum Medycznym Corten Medic przyjmują Pacjentów specjaliści z różnych dziedzin medycznych. To lekarze, którzy udzielają fachowej pomocy, a jednocześnie cechuje ich indywidualne podejście do każdej osoby, jaka zgłasza się tu z problemem zdrowotnym.

Świadczymy pomoc medyczną dla Pacjentów w każdym wieku – prowadzimy przychodnie, w których może leczyć się cała rodzina. Ta kompleksowa opieka dotyczy, m.in. stomatologii. Najmłodszych Pacjentów w Radomiu, Zwoleniu, Kielcach i w Warszawie przyjmuje wyspecjalizowany stomatolog dziecięcy z odpowiednim podejściem. Umówić się można także na wizytę u ortodonty, który zajmuje się poprawą estetyki uśmiechu i różnego rodzaju wadami zgryzu – pierwotnymi lub nabytymi. Ponadto świadczymy usługi również w zakresie m.in. periodontologii, stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji i implantologii.

W prowadzonych przez nas klinikach przyjmuje również kardiolog – na jego pomoc mogą liczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Nowoczesny sprzęt, jakim dysponują nasze przychodnie, pomaga w szybkim diagnozowaniu różnych wad serca czy innych schorzeń.

Osoby, które chcą przebadać wzrok lub mają problem okulistyczny, mogą zgłosić się do okulisty prywatnie w Radomiu. W naszej ofercie jest m.in. leczenie astygmatyzmu. Podczas wykonywanych w Centrum zabiegów usuwamy np. zaćmę i robimy korekcję towarzyszących wad wzroku.

Wielką zaletą naszych przychodni jest to, że na wizytę u stomatologa dziecięcego, okulisty, ortodonty, kardiologa i innych specjalistów nie trzeba długo czekać. Jeśli chcesz umówić się na konsultacje z którymkolwiek z nich – przekonasz się o tym sam!

Rozmiar czcionki
Kontrast