Loading...
 • Piękny uśmiech na lato!
  Higienizacja 2 łuków za 159 zł

  Zadbane zęby i piękny uśmiech z pewnością podniosą poczucie naszego komfortu podczas odpoczynku i letnich wojaży. Skorzystaj z letniej oferty w dniach i osiągnij imponująco czyste zęby w 45 minut!

  Czytaj więcej
 • Dentobus Corten Medic
  Małe ząbki, duże znaczenie

  Centrum Medyczne Corten Medic udzieliło świadczeń w Dentobusie już ponad 1000 dzieci! Walka z próchnicą u najmłodszych trwa. W trosce o dziecięce uśmiechy docieramy do kolejnych miejscowości woj. mazowieckiego.

  Czytaj więcej
 • NOWOŚĆ W CORTEN MEDIC!
  Naturalna regeneracja skóry i włosów

  Innowacyjna kuracja osoczem bogatopłytkowym to jedna z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

  Czytaj więcej
 • Pod czujnym okiem okulisty
  Nie czekaj, aż dziecko zgłosi problem ze wzrokiem

  W Centrum Medycznym Corten Medic diagnozujemy i leczymy także najmłodszych. Okulista przyjmuje dzieci od 3 roku życia. Wczesne wykrycie i leczenie wady wzroku umożliwia prawidłowy rozwój widzenia, a także wpływa pozytywnie na ogólny rozwój dziecka i zdobywanie wiedzy w przedszkolu i szkole.

  Czytaj więcej
 • AMALGAMAT – SREBRNE PLOMBY
  Wymieniać, czy nie?

  Wielu osobom kojarzą się z latami młodości, kiedy były bardzo często stosowane w gabinetach stomatologicznych. Czym są wypełnienia amalgamatowe? Czy należy je wymienić?

  Czytaj więcej
 • Estetyczny aparat ortodontyczny
  niewidzialny przyjaciel
  ESTETYCZNY APARAT STAŁY

  Czy aparat ortodontyczny może być prawie niewidoczny? TAK! Estetyczny aparat stały koryguje wady zgryzu i poprawia estetykę uśmiechu. Jego zamki wykonane są z monokrystalicznego szafiru. Może być wyposażony w łuk z białego kompozytu, dzięki czemu będzie prawie niewidoczny.

  Czytaj więcej
 • Zdjęcie pantomograficzne
  PANTOMOGRAM  – CO TO TAKIEGO?
  „Uśmiech proszę!”

  Wielu Pacjentów otrzymuje od stomatologa zlecenie wykonania zdjęcia pantomograficznego zębów. Dowiedz się kiedy powinno się je wykonać i dlaczego warto.

  Czytaj więcej
 • USUWANIE ZAĆMY I INNYCH WAD WZROKU
  Lecznicze soczewki wewnątrzgałkowe
   

  Usuwanie zaćmy, leczenie astygmatyzmu i towarzyszących wad wzroku teraz możliwe w Centrum Medycznym Corten Medic! Dowiedz się więcej o stosowanych przez nas soczewkach wewnątrzgałkowych najnowszej generacji, które pomogą odzyskać doskonałą jakość widzenia w każdym wieku.

  Czytaj więcej
Rozmiar czcionki
Kontrast