Loading...
 • Usuwanie wad wzroku już możliwe!
  Otwarcie nowej sali zabiegowej w Corten Medic

  Szpital Jednodniowy Corten Medic leczy już Pacjentów z zaćmą, astygmatyzmem i towarzyszącymi wadami wzroku. Nowa sala zabiegowa jest jedynym miejscem w Radomiu, w którym poprzez wszczepianie innowacyjnych soczewek wewnątrzgałkowych pomaga się Pacjentom odzyskać doskonałą jakość widzenia i żyć bez okularów.

  Czytaj więcej
 • Stomatologia dziecięca
  DBAMY O UŚMIECH DZIECI!
  Bezpłatna stomatologia dziecięca

  Dużą wagę przykładamy do leczenia stomatologicznego dzieci, które wymaga specjalnego podejścia i specyficznych metod leczenia. Naszych lekarzy cechuje delikatność, wyjątkowe podejście i dbałość o komfort najmłodszych Pacjentów. W Centrum Medycznym Corten Medic możesz również bezpłatnie zadbać o zdrowe ząbki Twojego dziecka.

  Czytaj więcej
 • NIE DAJ SIĘ GRYPIE!
  Bezpłatne szczepienie dla Pacjentów 65+

  Szczepienie przeciw grypie jest korzystne dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla starszych Pacjentów. Od 1 września w Centrum Medycznym Corten Medic w ramach programu „Grypa 65+” starsi Pacjenci mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciw grypie.

  Czytaj więcej
 • AMALGAMAT – SREBRNE PLOMBY
  Wymieniać, czy nie?

  Wielu osobom kojarzą się z latami młodości, kiedy były bardzo często stosowane w gabinetach stomatologicznych. Czym są wypełnienia amalgamatowe? Czy należy je wymienić?

  Czytaj więcej
 • Szczepienie przeciw pneumokokom
  GROŹNE PNEUMOKOKI
  „Zdrowie, Mama i Ja” – chroń swoje dziecko

  Pneumokoki występują wszędzie i kontakt z nimi jest nieunikniony. Co zrobić, aby nie narażać swojego dziecka na groźne powikłania pochorobowe?

  Czytaj więcej
 • Zdjęcie pantomograficzne
  PANTOMOGRAM  – CO TO TAKIEGO?
  „Uśmiech proszę!”

  Wielu Pacjentów otrzymuje od stomatologa zlecenie wykonania zdjęcia pantomograficznego zębów. Dowiedz się kiedy powinno się je wykonać i dlaczego warto.

  Czytaj więcej
 • Estetyczny aparat ortodontyczny
  ESTETYCZNY APARAT STAŁY

  Czy aparat ortodontyczny może być prawie niewidoczny? TAK! Estetyczny aparat stały koryguje wady zgryzu i poprawia estetykę uśmiechu. Jego zamki wykonane są z monokrystalicznego szafiru. Może być wyposażony w łuk z białego kompozytu, dzięki czemu będzie prawie niewidoczny.

  Czytaj więcej
 • USUWANIE ZAĆMY I INNYCH WAD WZROKU
  Lecznicze soczewki wewnątrzgałkowe
   

  Usuwanie zaćmy, leczenie astygmatyzmu i towarzyszących wad wzroku teraz możliwe w Centrum Medycznym Corten Medic! Dowiedz się więcej o stosowanych przez nas soczewkach wewnątrzgałkowych najnowszej generacji, które pomogą odzyskać doskonałą jakość widzenia w każdym wieku.

  Czytaj więcej