Loading...

Olśnij zdrowym uśmiechem – Promocja!

Kompleksowa higienizacja dwóch łuków za 129 zł

24.10.2017

Higienizacja to profilaktyczny zabieg stomatologiczny, który jest pierwszym krokiem do poprawy zdrowia jamy ustnej. W trosce o zdrowy i estetyczny uśmiech naszych Pacjentów po raz kolejny przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Do 30.11.2017 r. w Centrach Medycznych Corten Medic Pacjenci mogą skorzystać z kompleksowego zabiegu higienizacji dwóch łuków w cenie 129 zł.


Umów się na wizytę on-line »

Umów się na wizytę telefonicznie »


Zabieg jest wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną. Jest bezpieczny dla Pacjenta, a jego zęby będą nie tylko bielsze, ale i zdrowsze. Brak kamienia oznacza zdrowsze dziąsła, a regularne dokładne czyszczenie i fluoryzacja w gabinecie stomatologicznym zdecydowanie obniżają ryzyko wystąpienia próchnicy.

Zabieg higienizacji w 3 prostych krokach:

1. Skaling szybko oczyści zęby i usunie złogi kamienia
Zabieg wykonuje się za pomocą skalera. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nagromadzony kamień może prowadzić do odsłaniania i obniżania szyjek zębowych, co może wpłynąć na stopniowe rozchwiania zębów.
2. Piaskowanie nada im blask i przywróci naturalny wygląd
Polega na dokładnym oczyszczeniu powierzchni zębów z osadu, przebarwień powstałych na skutek picia kawy, herbaty, palenia papierosów. Zabieg wykonywany jest za pomocą tzw. piaskarki.
3. Fluoryzacja wzmocni szkliwo
Związki fluoru wpływają na wzmocnienie szkliwa zębów i dzięki temu staje się ono odporne na działanie kwasów i bakterii wywołujących próchnicę.  Zabieg fluoryzacji przeprowadzony w gabinecie dentystycznym jest bezpieczny i dostarcza znacznie większą ilość fluoru niż w przypadku domowej fluoryzacji.

 Higienizacja – korzyści, korzyści, korzyści

  • promocyjna cena 129 zł za 2 łuki
  • pomaga osiągnąć imponująco czyste i estetyczne zęby
  • usuwa kamień nazębny oraz bakterie
  • pozbywa się przebarwień i osadu po kawie i herbacie
  • poprawia zdrowie zębów i dziąseł
  • pozostawia zęby piękne i błyszczące
  • daje długotrwałe poczucie odświeżenia

Dlaczego Corten Medic?

Od 25 lat jesteśmy ekspertami w stomatologii. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym chirurgia stomatologiczna, implantologia, ortodoncja, leczenie kanałowe i pod mikroskopem, stomatologia zachowawcza oraz protetyka. Możesz nam zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą stomatologiczną.

Rozmiar czcionki
Kontrast