Loading...

Lekarz Stomatolog - Protetyk

Dołącz do zespołu Corten Medic

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 48

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się centrum medycznym. Przez 20 lat obecności na rynku osiągnęliśmy pozycję zaufanego partnera wśród swoich Pacjentów. Realizujemy szeroką gamę usług medycznych, począwszy od Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poprzez dostęp do prywatnych gabinetów, a skończywszy na wysoko wykwalifikowanych lekarzy – specjalistów. Dużą wagę przykładamy do tego, by zwracające się do naszych lekarzy osoby znalazły nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale również ciepło, życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów. Corten Medic świadczy usługi medyczne w 8 placówkach na teranie Warszawy (w dzielnicach-Śródmieście, Ursynów, Mokotów, Praga Północ) oraz w Radomiu.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

LEKARZ PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

  Opis stanowiska

  • konsultacje Pacjentów w ramach NFZ
  • udzielanie konsultacji dla Pacjentów komercyjnych

  Oferujemy

  • formę zatrudnienia w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • atrakcyjne wynagrodzenie procentowe lub stawka godzinowa
  • godziny pracy do uzgodnienia
  • wykwalifikowany zespół pielęgniarski wspomagający pracę lekarza
  • gabinet wyposażony w wysokiej klasy sprzęt dentystyczny
  • nowoczesne rozwiązania informatyczne
  • przyjazna atmosfera w pracy

  Wymagania

  • ukończona specjalizacja lekarska lub osoba po trzecim roku specjalizacji
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wysoka kultura osobista
Rozmiar czcionki
Kontrast

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o usługach Centrum Medycznego Corten Medic. Twój adres e-mail jest u nas bezpieczny i nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu.*

FreshMail.pl