Loading...
Koordynator przychodni

Specjalista Biura Obsługi Pacjenta

Dołącz do zespołu Corten Medic

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów, Mokotów, Praga Północ

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym. Przez 25 lat obecności na rynku osiągnęliśmy pozycję zaufanego partnera wśród swoich Pacjentów. Realizujemy szeroką gamę usług medycznych, począwszy od Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poprzez dostęp do prywatnych gabinetów, a skończywszy na wysoko wykwalifikowanych lekarzy – specjalistów. Dużą wagę przykładamy do tego, by zwracające się do naszych lekarzy osoby znalazły nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale również ciepło, życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów. Corten Medic świadczy usługi medyczne w 8 placówkach na teranie Warszawy (w dzielnicach-Śródmieście, Ursynów, Mokotów, Praga Północ) w Radomiu, Zwoleniu oraz Kielcach.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA BIURA OBSŁUGI PACJENTA

  Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa pacjentów: zapisywanie, informowanie, zakładanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej
  • sprzedaż usług medycznych
  • informowanie o aktualnych promocjach
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji
  • przyjmowanie wpłat za usługi medyczne
  • sporządzanie stanu kasy
  • prowadzenie terminarza wizyt w formie papierowej i elektronicznej
  • prowadzenie rejestru (kolejek) ubezpieczonych oczekujących na udzielenie świadczenia zdrowotnego
  • tworzenie pozytywnych relacji z Pacjentami

  Oferujemy

  • umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym
  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

  Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w obsłudze pacjenta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji i biegła obsługa komputera
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, opanowanie, nastawienie na Pacjenta
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość programu OPTIMED
Rozmiar czcionki
Kontrast