Loading...
 • PAKIET BEZPŁATNYCH BADAŃ 
  dla osób od 40 roku życia

  Jeżeli rocznikowo masz ukończone 40 lat wykonaj bezpłatnie w Corten Medic pakiet badań profilaktycznych (do 12 badań!), dostosowany do Twoich potrzeb i stylu życia. Warto skorzystać z badań, by zyskać wiedzę o swoim stanie zdrowia lub wykryć potencjalną chorobę na bardzo wczesnym etapie. Badania realizowane są w ramach programu Profilaktyka 40 Plus.

  Czytaj więcej
 • Teraz jako Corten Dental i Corten Medic!
  Leczymy lepiej
   

  Po 27 latach robimy kolejny krok w kierunku rozwoju, przekształcając się w stomatologię Corten Dental i markę medyczną Corten Medic.

  Czytaj więcej
 • konferencja stomatologiczna
  KONFERENCJA STOMATOLOGICZNA CORTEN DENTAL ELITE

  Prestiżowa konferencja stomatologiczna wraz z jubileuszem 25-lecia stomatologii Corten Medic już 11.12. w Hotelu Bristol. Zapraszamy!

  Czytaj więcej
 • WYMARZONY UŚMIECH
  KTÓRY MOŻE BYĆ TWÓJ!

  Powiedz nam o swoich potrzebach, wybierz aparat dla siebie i... Uśmiechaj się częściej! W Corten Medic Możesz na nas liczyć. Zapewniamy Ci fachową opiekę stomatologiczną i pomoc na każdym etapie leczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Czytaj więcej
 • NIE DAJ SIĘ GRYPIE
  Zaszczep się w Corten Medic

  W czasie pandemii COVID-19 szczególnie wskazane jest zapobieganie zachorowaniu. Szczepienie przeciw grypie ma korzystny wpływ na zdrowie osób w każdym wieku. W Corten Medic Pacjenci od 55 roku życia mogą bezpłatnie skorzystać ze szczepienia.

  Czytaj więcej
 • Estetyka i indywidualizm
  NASZE IMPLANTY – TWÓJ PEŁNY UŚMIECH

  Warto uzupełnić braki zębów nie tylko z powodów estetycznych. Implanty wyglądają, funkcjonują jak naturalne zęby. Umów się na konsultację u doświadczonego implantologa w Corten Medic. Umów wizytę już TERAZ!

  Czytaj więcej
 • protetyka slajder
  NIE ODKŁADAJ UŚMIECHU NA PÓŹNIEJ
  PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

  Nowoczesne uzupełnienia protetyczne do pojedynczych lub większych braków zębowych w Corten Medic. Umów wizytę już TERAZ!

  Czytaj więcej
 • MOŻESZ ODBYĆ WIZYTĘ Z TWOIM LEKARZEM ON-LINE
  WIDEOKONSULTACJE

  Tradycyjna konsultacja medyczna, która odbywa się nowoczesnej formie. Korzystając z Wideokonsultacji możesz otrzymać od lekarza zalecenia i porady medyczne, e-Receptę lub e-Zwolnienie.

  #GdziekolwiekJesteś

  Czytaj więcej

Miejsce

Wyszukiwarka

ScrollToTop