Loading...
Ważne:
 • PAKIET BEZPŁATNYCH BADAŃ 
  dla osób od 40 roku życia

  Jeżeli rocznikowo masz ukończone 40 lat wykonaj bezpłatnie w Corten Medic pakiet badań profilaktycznych (do 12 badań!), dostosowany do Twoich potrzeb i stylu życia. Warto skorzystać z badań, by zyskać wiedzę o swoim stanie zdrowia lub wykryć potencjalną chorobę na bardzo wczesnym etapie. Badania realizowane są w ramach programu Profilaktyka 40 Plus.

  Czytaj więcej
 • WYMARZONY UŚMIECH
  KTÓRY MOŻE BYĆ TWÓJ!

  Powiedz nam o swoich potrzebach, wybierz aparat dla siebie i... Uśmiechaj się częściej! W Corten Medic Możesz na nas liczyć. Zapewniamy Ci fachową opiekę stomatologiczną i pomoc na każdym etapie leczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Czytaj więcej
 • NIE DAJ SIĘ GRYPIE
  Zaszczep się w Corten Medic

  W czasie pandemii COVID-19 szczególnie wskazane jest zapobieganie zachorowaniu. Szczepienie przeciw grypie ma korzystny wpływ na zdrowie osób w każdym wieku. W Corten Medic Pacjenci od 55 roku życia mogą bezpłatnie skorzystać ze szczepienia.

  Czytaj więcej
 • ZRÓB TEST LUB ZASZCZEP SIĘ W CORTEN MEDIC
  Wydajemy zaświadczenia uznawane za granicą – dowiedz się więcej!
   
  Czytaj więcej
 • Wybielanie zębów 
  Rozjaśnij zęby o kilka tonów i ciesz się efektem nawet do 3 lat!

  Aby rozjaśnić odcień naszych zębów nawet o kilka tonów i uzyskać wymarzony śnieżnobiały kolor, warto skorzystać z profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.

  Czytaj więcej
 • Estetyka i indywidualizm
  NASZE IMPLANTY – TWÓJ PEŁNY UŚMIECH

  Warto uzupełnić braki zębów nie tylko z powodów estetycznych. Implanty wyglądają, funkcjonują jak naturalne zęby. Umów się na konsultację u doświadczonego implantologa w Corten Medic. Umów wizytę już TERAZ!

  Czytaj więcej
 • protetyka slajder
  NIE ODKŁADAJ UŚMIECHU NA PÓŹNIEJ
  PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

  Nowoczesne uzupełnienia protetyczne do pojedynczych lub większych braków zębowych w Corten Medic. Umów wizytę już TERAZ!

  Czytaj więcej
 • MOŻESZ ODBYĆ WIZYTĘ Z TWOIM LEKARZEM ON-LINE
  WIDEOKONSULTACJE

  Tradycyjna konsultacja medyczna, która odbywa się nowoczesnej formie. Korzystając z Wideokonsultacji możesz otrzymać od lekarza zalecenia i porady medyczne, e-Receptę lub e-Zwolnienie.

  #GdziekolwiekJesteś

  Czytaj więcej
 • Intensywnie regeneruje organizm osłabiony chorobą
  Terapia ozonem medycznym
   

  Twój organizm jest zmęczony chorobą? Miewasz częste bóle głowy, mięśni lub stawów? Sprawdź jak ozon medyczny może wspomóc Twój organizm. Jako jedyni w Radomiu oferujemy terapię medyczną, która intensywnie regeneruje i leczy komórki, tkanki i organy wewnętrzne organizmu Pacjenta.

  Czytaj więcej
Rozmiar czcionki
Kontrast
ScrollToTop