Loading...
 • BADANIA NA COVID-19 W PUNKCIE DIAGNOSTYKI MOBILNEJ
  CORTEN TEST & DRIVE

  Podjedź samochodem i skorzystaj z diagnostyki w kierunku COVID-19. W Corten Test & Drive wykonujemy szybkie testy na przeciwciała SARS-CoV-2 i testy antygenowe.

  #WartoWiedzieć

Teraz możesz wykonać test na koronawirusa w Punkcie Diagnostyki Mobilnej Corten Test & Drive. Podjeżdżając samochodem do specjalnego namiotu możesz skorzystać z szybkiego testu serologicznego do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciw SARS-CoV-2 oraz z testów antygenowych. 


Jakie badania mogę wykonać w Corten Test & Drive?

W Punkcie Diagnostyki Mobilnej Corten Medic możesz wykonać trzy rodzaje badań w kierunku COVID-19 oraz test na grypę:

Test kasetkowy na koronawirusa
 • Szybkie testy na przeciwciała SARS-CoV-2 (kasetkowe z wynikiem w 6-10 min.) – badania przesiewowe wykrywające przeciwciała we krwi, które są wytwarzane przez organizm w momencie gdy wirus zostanie w nim rozpoznany. Testy są w stanie wykryć wirusa w dosyć zaawansowanym etapie choroby (po pierwszych objawach)
 • Cena: 69 zł
 • Szybkie testy na antygeny koronawirusa (testy wymazowe). Wykrywają antygen SARS-CoV-2 w organizmie człowieka. Umożliwiają wykrycie obecnie trwającej infekcji, jako że wykazują wysoką skuteczność już na wczesnych etapach jej trwania. Wykonuje się je na podstawie pobranego wymazu z nosa lub nosogardzieli. Po 20 minutach na specjalnej płytce widoczny jest już wynik. Testy antygenowe posiadają rekomendację Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).
 • Cena: 119 zł
 • Testy do jakościowego wykrywania wirusów grypy (testy wymazowe). Badanie to umożliwia diagnostykę zakażenia wirusem grypy i odbywa się poprzez pobranie od Pacjenta wymazu z nosogardzieli. Po 10 minutach na analizatorze widoczny jest wynik badania (pozytywny lub negatywny).
 • Cena: 25 zł

Więcej o testach w kierunku COVID-19 dostępnych w Corten Medic tutaj.


Jak wygląda badanie?

1. Pacjent podjeżdża wyznaczoną trasą do namiotu Corten Test & Drive.
2. Postępując zgodnie z instrukcjami przechodzi rejestrację i przekazuje niezbędne dane do właściwej identyfikacji wyniku.
3. Pacjent wybiera rodzaj badania oraz sposób, w jaki chce otrzymać informację o wyniku.
4. Personel medyczny pobiera materiał do badania. W przypadku szybkiego testu serologicznego – krew z palca, a do badania antygenowego – wymaz z gardła lub nosa.
5. Pacjent opuszcza namiot i postępuje zgodnie z instrukcjami i zaleceniami przekazanymi przez personel medyczny Corten Medic.

Badania są wykonywane również na podstawie skierowania NFZ.

Zapraszamy wszystkie osoby ze skierowaniem od lekarzy POZ.

Badania są wykonywane 7 dni w tygodniu, w godzinach podanych na stronie. Aby umówić się na badanie w wybranej lokalizacji sfinalizuj zakup usługi i zgłoś się do wybranego punktu diagnostycznego Corten Medic.

Jak mogę zapłacić za badania?

Za badanie zapłać w sklepie online.


Gdzie mogę wykonać badanie?

Badania wykonywane są w Punktach Diagnostyki Moblnej Corten Medic.

 

ScrollToTop