Loading...
 • Medycyna Estetyczna
  Dyskretnie pomagamy naturze

Medycyna estetyczna w Corten Medic - poczuj się pewnie i atrakcyjnie mimo upływającego czasu

Dzięki innowacyjnym zabiegom medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Corten Medic pomagamy odzyskać naszym Pacjentom zdrowy i młody wygląd skóry i włosów. Zabiegi wykonujemy bezinwazyjnie, aplikując preparaty odmładzające i wygładzające zmarszczki przy użyciu cieniutkich igieł. Lekarze dzięki zaawansowanej wiedzy medycznej i innowacyjnych technologii oferują nam szerokie możliwości „poprawiania” niedociągnięć natury, walki z upływającym czasem czy szkodliwym wpływem środowiska. Nasze kuracje pomagają również uporać się z problemami typowo medycznymi, takimi jak np. nadmierne wypadanie włosów, czy problemami skórnymi. Chcemy, aby nasi Pacjenci w pełni cieszyli się dobrą kondycję fizyczną, a w efekcie także psychiczną.

Dostępne zabiegi i kuracje

Osocze bogatopłytkowe

To jedna z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod naturalnego odmładzania i regeneracji skóry oraz zapobiegania wypadania włosów. Kuracja stymuluje komórki skóry do wytwarzania nowego kolagenu, dzięki czemu poprawia jej ogólną kondycję skóry oraz nadaje młody i zdrowy wygląd. Metoda jest bezpieczna i w 100 % biokompatybilna z ciałem Pacjenta, bez ryzyka wystąpienia alergii.
 
więcej

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

Po zabiegu z aktywną fibryną w skórze tworzy się włóknista siatka, a obecne w niej czynniki wzrostu stymulują fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, co daje efekt zdrowej, jędrnej i napiętej skóry. To zabieg dopełniający mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Dzięki niemu komórki pobudzane są do wzmożonego namnażania się, co polepsza ukrwienie i odżywienie tkanek, a w efekcie wygładza zmarszczki i zdecydowanie poprawia wygląd skóry.
 

Peelingi medyczne

PRX-T33 to bezinwazyjny peeling, który znakomicie rewitalizuje skórę i poprawia jej wygląd. Zabieg jest bezbolesny i nie niesie ryzyka łuszczenia się skóry. To dobry wybór dla osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z medycyną estetyczną. Jest przeznaczony dla obu płci, w każdym wieku, o wszystkich porach roku. Stosuje się go na skórę twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała. Zwiększa efektywność innych zabiegów estetycznych.
 

Efekty, jakie możesz osiągnąć z medycyną estetyczną w Corten Medic

Medycyna estetyczna w Centrum Medycznym Corten Medic cechuje się nastawieniem na jak najbardziej naturalne odmłodzenie i regenerację skóry. Dzięki zabiegom i kuracjom możesz osiągnąć efekty takie jak:

 • WYGŁADZENIE I SPŁYCENIE ZMARSZCZEK
 • POPRAWA JAKOŚCI I KONDYCJI SKÓRY
 • EFEKT ODMŁODZENIA
 • ZWIĘKSZENIE ELASTYCZNOŚCI I UJĘDRNIENIE SKÓRY
 • HAMOWANIE WYPADANIA WŁOSÓW
 • STYMULACJA WZROSTU WŁOSÓW
 • WZMOCNIENIE STRUKTURY WŁOSÓW
 • REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Umów się na wizytę

Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? O wszystkich możliwościach medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Corten Medic oraz osiągnięciu jak najlepszych efektów opowie lekarz podczas konsultacji. Po wywiadzie medycznym oraz zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami przedstawi Ci indywidualny plan kuracji, dostosowany do Twoich potrzeb.

Umów wizytę »

tel. 22 270 30 70
tel. 22 270 30 71
Corten Medic, ul. Kijowska 1, Warszawa

tel. 22 270 30 20
Corten Medic, ul. Pasaż Ursynowski 9, Warszawa

Zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Corten Medic wykonuje dr Oleksandra Ostapiak-Derpak.

Rozmiar czcionki
Kontrast