Loading...

Nagrody i certyfikaty

2020. Tytuł „Mocnej Firmy Godnej Zaufania” to znak rozpoznawczy przedsiębiorstw, które zostały wyróżnione w rankingu "Efektywnej Firmy" oraz "Gepardach Biznesu". Corten Medic Tomasz Sikora został doceniony jako firma dynamiczna i efektywna na podstawie wyników finansowych.
2020. Corten Medic Tomasz Sikora otrzymuje wyróżnienie "Efektywna Firma". Świadczy to o niezwykłej efektywności firmy.
2020. Corten Medic Tomasz Sikora zostało wyróżnione w rankingu "Gepard Biznesu". Jest doceniona jako dynamicznie rozwijająca się firma.
Uhonorowanie Centrum Medycznego Corten Medic certyfikatem ISO świadczy o ukierunkowaniu, zrozumieniu i spełnieniu wymagań Pacjentów oraz ciągłym udoskonalaniu procesu obsługi a zarazem leczenia.
2012. Corten Medic Tomasz Sikora zostało wyróżnione w rankingu "Gazele Biznesu" jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się średnich firm.
2013. Firma otrzymuje po raz drugi wyróżnienie w 14. Edycji Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm „Gazele Biznesu”.
2014. Corten Medic Tomasz Sikora kolejny raz doceniona jako bardzo dobrze rozwijające się przedsiębiorstwo.
2015. Tytuł „Gazeli Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. O jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z 3 ostatnich lat.
2016. Corten Medic Tomasz Sikora otrzymuje po raz piąty biznesowe wyróżnienie "Gazele Biznesu". Jest doceniona jako dynamicznie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji rynkowej.
2018. Centrum Medyczne Corten Medic zostało laureatem plebiscytu Orły Medycyny 2018. Ranking był sporządzony na podstawie ocen i opinii Pacjentów.

Jakość w Centrum Medycznym Corten Medic

Referencje Partnerów biznesowych

Doceniani przez Pacjentów

  • „Polecam! Bardzo miła obsługa i fachowa Pani doktor. Do takiej poradni aż chce się przychodzić. Stomatologia jest na poziomie. Byłam w okolicy u kilku stomatologów i zdecydowanie wybieram Corten :-)”. – P. Wiesia, opinia w Google
  • „Byłem z bolącym zębem. Bez umawiania wizyty czekałem 10 minut. Rewelacja. Personel miły, skłonny do żartów co sprzyja rozładowaniu stresu. W moim przypadku to ważne bo mam stracha przed wizytą u stomatologa”. – P. Paweł, opinia w Google
  • „Właśnie mój mąż dziś dostał skierowanie na rehabilitację i w piątek ma już wizytę. Pozdrawiam i polecam tę przychodnię”. – P. Agnieszka, komentarz na FanPage’u Fecabook
  • „Panie pracujące w rejestracji są przemiłe, zawsze uśmiechnięte, pomocne, mają niesamowitą cierpliwość dla pacjentów. Pierwszy kontakt w przychodni jest ważny, a Panie te sprawiają, że pacjent pomimo swojej choroby dzięki milej obsłudze uśmiecha się. Dziękuję i cieszę się, że trafiłem właśnie do tej przychodni”. – Pacjentka, opinia na rynekmedyczny.polki.pl
  • „Profesjonalnie w każdym calu. Pani ortodonta to przemiła i przede wszystkim bardzo kompetentna osoba z fantastycznym podejściem do dzieci”. – Pacjentka, opinia w Google
  • „Szybko i solidnie”. – P. Dawid, opinia w Google
ScrollToTop