Loading...

Kierowca kat. B/Pracownik techniczny

Dołącz do zespołu Corten Medic

Miejsce pracy: Warszawa
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corten Medic Tomasz Sikora z siedzibą w Warszawie (02-677), przy ul. Cybernetyki 19B w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Corten Medic Tomasz Sikora". W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma pod nazwą „Corten Medic Tomasz Sikora” z siedzibą w 02-677 Warszawie, ul. Cybernetyki 19B. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Ponadto w każdej chwili może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody, wysyłając prośbę na adres: rekrutacja@cortenmedic.pl. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed jej wycofaniem.
Informujemy, że Podmioty z Grupy Medea Reginy Sp. z o.o. przetwarzają Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się na stronie internetowej www.cortenmedic.pl w zakładce Polityka Prywatności.
ScrollToTop