Corten Medic to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów medycznych, która od niemal 30 lat oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie i profilaktykę. Z komercyjnych i refundowanych przez NFZ usług Corten Medic korzystają całe rodziny, Pacjenci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje, a dostępność oddziałów medycznych wciąż się zwiększa

Corten Dental to rozwijająca się sieć, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne dzieciom i dorosłym. Specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, profilaktyce zdrowia jamy ustnej, periodontologii i endodoncji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji.

Kierowca autobusu kat. D

Radom

  • Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

    • Przewóz pasażerów na trasach ze szkoły do przychodni.
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej.
    • Dbanie o wysoki standard obsługi, oraz sprzęt zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Prawo jazdy kat. D (uprawnienia do kierowania autobusem przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób), karta kierowcy.
    • Elastyczność, gotowość do wyjazdów służbowych do innego województwa.
    • Otwartość, punktualność, sumienność, zaangażowanie
    • Wysoka kultura osobista.
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy od września.
    • Doświadczenie w przewozach pasażerskich (dzieci) będzie dodatkowym atutem.

  • Co możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
    • Stale godziny pracy: od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 15:00.
    • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
    • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki.