Centrum Medyczne Corten Medic od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmuje opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Wyróżniają je krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby Pacjenci znaleźli fachową pomoc medyczną oraz życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

Pielęgniarka

Radom

  • Zadania:

    • przygotowywanie gabinetów szkolnych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych według standardów MZ i NFZ;
    • wykonywanie badań profilaktycznych i innych nieinwazyjnych procedur medycznych;
    • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • Nasze oczekiwania:

    • kurs pielęgniarki szkolnej lub mgr pielęgniarstwa;
    • aktualne prawo wykonywania zawodu;
    • umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespole
    • otwartość na oczekiwania młodych Pacjentów;
  • Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o miłej i przyjaznej atmosferze;
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B;
    • elastyczny czas pracy, wyłącznie w godzinach dopołudniowych;