Jesteśmy rozwijającą się siecią centrów medycznych z 30-letnim doświadczeniem w branży. Zespół Corten Medic to fachowa kadra medyczna i eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdrowia.

Corten Medic zapewnia swoim Pacjentom opiekę lekarza pierwszego kontaktu, specjalistyczne konsultacje, szeroką ofertę badań obrazowych i laboratoryjnych oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Wyróżnia nas także nowoczesna okulistyka, którą prowadzimy w ramach Szpitala Jednego Dnia. Świadczymy usługi w ponad 30 lokalizacjach (m.in. w Kielcach, Warszawie i Radomiu) i sukcesywnie zwiększamy dostępność naszej opieki medycznej.

Angażujemy się w akcje charytatywne i profilaktyczne, sprzyjające podnoszeniu świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, a także uczestniczymy w eventach branżowych i konferencjach. Wartości, które liczą się dla nas w pracy, to przede wszystkim zespołowość, inicjatywa, pasja i dobra komunikacja.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w gabinecie szkolnym

Legionowo

  • Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

    • przygotowywanie gabinetów szkolnych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych według standardów MZ i NFZ;
    • wykonywanie badań profilaktycznych i innych nieinwazyjnych procedur medycznych;
    • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.
  • Czego oczekujemy od Ciebie?

    • kurs pielęgniarki szkolnej lub mgr pielęgniarstwa;
    • aktualne prawo wykonywania zawodu;
    • umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespole
    • otwartość na oczekiwania młodych Pacjentów;
    • znajomość obsługi komputera będzie dodatkowym atutem jednak nie jest koniecznością
  • Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie w miłej i przyjaznej atmosferze;
    • formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B;
    • elastyczny czas pracy, wyłącznie w godzinach dopołudniowych;

    Jesteś zainteresowana/ny zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub prześlij do nas swoje CV,

    a my się do Ciebie odezwiemy:

    Kamila Chruślak, tel. 535-368-558 e-mail:  kamila.chruslak@cortenmedic.pl