Loading...
 • Testy na koronawirusa dla firm
  Badanie pracowników organizujemy w 92 godziny
  WARTO BADAĆ KADRĘ NA COVID-19

  Zastanawiasz się jak zminimalizować negatywny wpływ epidemii na funkcjonowanie firmy? Możemy Ci w tym pomóc - badamy, edukujemy, doradzamy. Przeprowadzimy testy na koronawirusa Twoim pracownikom oraz pomożemy wdrożyć procedury bezpieczeństwa w firmie w celu zapewnienia ciągłości pracy.

Wykonujemy na zlecenie firm testy antygenowe, testy do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciw koronawirusowi z wynikiem testu od 6 min oraz testy serologiczne. Testy są prowadzone według rygorystycznych procedur bezpieczeństwa, mających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Pacjenta i personelu.


Dlaczego warto badać pracowników?

Warto wykonać test pracownikom firmy, nawet tym, którzy nie mają objawów klinicznych lub epidemiologicznych, lub mają objawy niejednoznaczne. Mogą być oni nosicielem wirusa i przechodzić zakażenie bezobjawowo.

Wcześnie wykryte zakażenia SARS-CoV-2 u Twojego pracownika może pomóc:

 • zahamować zakażanie się innych osób w firmie
 • uchronić Twoją firmę przed zamknięciem z powodu stania się ogniskiem zapalnym COVID-19
 • zapobiec przeniesieniu się dużej liczby pracowników na kwarantannę
 • zwiększyć bezpieczeństwo zdrowotnie w przedsiębiorstwie i zrealizować zadania w kierunku polityki społecznej Twojej firmy

 

Jakie badania wykonujemy pracownikom?

Corten Medic w firmach realizuje trzy rodzaje badań w kierunku COVID-19:

Kasetkowe testy na przeciwciała

Szybkie testy na przeciwciała z wynikiem w 6-10 min. (jakościowe). To pomocnicze badania przesiewowe wykrywające przeciwciała Anty-SARS-CoV-2 we krwi, które mogą być wytwarzane w organizmie po kontakcie z wirusem. Mogą dostarczyć informacji czy osoba badana miała kontakt z wirusem lub przechodzi COVID-19 bezobjawowo. Główną zaletą testów kasetkowych jest szybkość otrzymania wyniku. 

TESTY SEROLOGICZNE Z KRWI ŻYLNEJ

Badanie identyfikuje i określa ilość przeciwciał IgG oraz IgM we krwi żylnej Pacjenta, które mogą pojawić się po kontakcie z wirusem. Jest bardziej szczegółowe od testu kasetkowego i ma na celu ocenę zmian stężenia przeciwciał w czasie. Badanie serologiczne dostarcza ważnych informacji do analizy przebiegu i stopnia ewentualnego zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

SZYBKIE TESTY WYMAZOWE NA ANTYGENY KORONAWIRUSA

Wykrywają antygen SARS-CoV-2 w organizmie człowieka. Umożliwiają wykrycie obecnie trwającej infekcji, jako że wykazują wysoką skuteczność już na wczesnych etapach jej trwania. Wykonuje się je na podstawie pobranego wymazu z nosa lub nosogardzieli. Po 20 minutach na specjalnej płytce widoczny jest już wynik. Testu antygenowe posiadają rekomendację Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Pamiętaj! Pracownik, który przechodzi COVID-19 bezobjawowo, może być źródłem wielu zakażeń wśród pracowników. Może przyczynić się to do wyłączenia z pracy osób z jego zespołu oraz tych, które miały z nim kontakt.

Wynik pozytywny? To cenny wynik

Jeżeli Twój pracownik będzie miał wynik pozytywny testu w kierunku COVID-19, jest to ważna informacja, ponieważ udzielając mu za pośrednictwem Corten Medic informacji o stanie zdrowia i zaleceń przyczynisz się do ochrony jego zdrowia oraz całej Twojej firmy. Powiemy Ci co należy zrobić, by zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne i ciągłość pracy firmy. Im szybciej znajdziesz osobę będącą nosicielem SARS-CoV-2, tym więcej zyskujesz cennego czasu działania firmy.


Jak realizujemy testy?

 • W dedykowanym Punkcie Diagnostyki Mobilnej zlokalizowanym na terenie firmy np. Corten Test&Drive  lub ambulansie
 • Stacjonarnie w oddziale Centrum Medycznego Corten Medic
 • Przyjeżdżając na zlecenie do wskazanego Pacjenta

Jesteś zainteresowany testami na koronawirusa dla pracowników? – Zadzwoń lub wypełnij formularz

tel. 537 077 025
tel. 602 312 774

Wypełnij formularz – oddzwonimy!  
 


  Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się na stronie internetowej w zakładce polityka prtwatności .

  Zapytaj o ofertę
  DLA SWOJEJ FIRMY

  ScrollToTop