Loading...
Lekarze rodzinni
nastawieni na Pacjenta
Więcej

Zostań naszym Pacjentem

Nasi Pacjenci mogą bezpłatnie korzystać z opieki lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz rodzinny ma pod swoją opieką zarówno najmłodszych Pacjentów, jak i ich rodziców i dziadków. Aby zapewnić ciągłość opieki lekarze rodzinni w Centrum Medycznym Corten Medic są wspierani przez pediatrów oraz internistów. Pacjenci są otoczeni opieką kompetentnych i lekarzy, którzy troszczą się przede wszystkim o ich zdrowie, ale także o komfort i dobre samopoczucie. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona zadowolonych Pacjentów Centrum Medycznego Corten Medic!

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ

Wypełnij deklarację wyboru świadczeniodawcy podstawowej opieki zdrowotnej, położnej lub pielęgniarki i złóż ją w recepcji dowolnego Centrum Medycznego Corten Medic. Możesz to zrobić również on-line za pomocą profilu zaufanego na stronie www.pacjent.gov.pl
 
 
więcej

CIESZ SIĘ OPIEKĄ MEDYCZNĄ

Ciesz się bezpłatnym dostępem do świadczeń POZ w Centrum Medycznego Corten Medic. Teraz szybko i łatwo dostaniesz się do lekarza w dogodnym dla Ciebie czasie i lokalizacji.
 
 
więcej

Dlaczego warto korzystać w lekarza rodzinnego w Centrum Medycznym Corten Medic:

  • szybko umówisz i dostaniesz się na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu
  • możesz się zarejestrować telefonicznie i on-line
  • wykonasz badania diagnostyczne i laboratoryjne
  • masz do dyspozycji konsultacje lekarskie stacjonarne, teleporady oraz wideokonsultacje
  • możesz z korzystać z opieki pielęgniarki i położnej

Zapisz się na wizytę

Zapisz się na wizytę przez Portal Pacjenta »

Umów się on-line »

Kontakt do Centrów Medycznych »

Zostań Pacjentem Corten Medic w 3 prostych krokach

1. Wypełnij deklarację logując się na www.pacjent.gov.pl lub wydrukuj i wypełnij deklarację wyboru ​lekarza POZ w dowolnej placówce Centrum Medycznego Corten Medic, którą możesz pobrać tutaj.
2. Zanieś wypełniony formularz do najbliższej placówki Centrum Medycznego Corten Medic.
3. Korzystaj z bezpłatnej opieki zdrowotnej i szybkich zapisów on-line zakładając konto na naszym Portalu Pacjenta.

Deklarację można również wypełnić w recepcji przed pierwszą wizytą u lekarza.

 

Aktualności
Podstawowa Opieka Zdrowotna

Korzystanie ze świadczeń

Świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) udzielane są ubezpieczonym, którzy dokonali wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ poprzez złożenie odpowiedniej deklaracji wyboru. Każda osoba ubezpieczona ma prawo do wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki i, w przypadku kobiet, również położnej. Adres zameldowania Pacjenta nie ma znaczenia, ponieważ w placówkach POZ nie obowiązuje rejonizacja. Nie ma konieczności korzystania z usług przychodni położonej najbliżej miejsca zamieszkania.

Wybór lekarza, pielęgniarki, położnej POZ jest bezpłatny może mieć miejsce nie częściej niż dwa razy w ciągu roku kalendarzowego.

ScrollToTop