Loading...
Stomatologia
LECZYMY KOMPLEKSOWO I NOWOCZEŚNIE
Więcej

Stomatologia

Nowoczesna stomatologia leczy zęby sprawnie i bez bólu. Delikatne znieczulenia, nowoczesne materiały i aparatura pozwalają nam szybko i bezboleśnie spełnić Twoje marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Zapewniamy najwyższy standard z możliwych lecząc Pacjentów tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Corten Medic to eksperci z pasją

PACJENT

Drogi Pacjencie – jesteś dla nas najważniejszy! Poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rzetelne zapoznanie się z każdym przypadkiem, abyś czuł się traktowany z należytą uwagą i troską. Możesz nam zaufać. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w stomatologii, a mimo to ciągle się rozwijamy i stawiamy sobie nowe cele. Chcemy, abyś czuł się komfortowo podczas wizyty, dlatego w naszych gabinetach jako jedną z głównych zasad stawiamy wzajemny szacunek lekarza i Pacjenta.  
 

KOMPETENCJE

Nasi lekarze to prawdziwi eksperci w stomatologii. Są wśród nich specjaliści I i II stopnia. Najlepszym potwierdzeniem ich kompetencji jest satysfakcja i wielokrotne rekomendacje Pacjentów. Dzięki temu, że pracują na nowoczesnych materiałach i aparaturze leczą z największą precyzją, mniej inwazyjnie, gwarantując naszym Pacjentom uśmiech na długie lata. Uwielbiają to, co robią, dlatego stawiają sobie nowe cele stale podnosząc swoje kompetencje.
 

PASJA

Od ponad 20 lat stomatologia jest dla nas pasjonująca! Daje nam radość i satysfakcję. Uwielbiamy pomagać naszym Pacjentom. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z nich. Każdy Pacjent jest inny. Każdy Pacjent jest dla nas nową inspiracją. Kochamy swoją pracę, dlatego wykonujemy ją z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Gwarantuje to przyjazną i miłą atmosferę. Wierzymy, że w takiej proces leczenia przebiega znacznie szybciej.
 

Leczymy kompleksowo i nowocześnie

Delikatne znieczulenia, nowoczesne materiały i wypełnienia pozwalają nam leczyć zęby szybko i bezboleśnie. Próchnica to największe zagrożenie dla tkanek zęba. Nie leczona prowadzi do uszkodzenia struktury wewnętrznej zęba oraz innych schorzeń w całym organizmie. Nasze leczenie oparte jest o fundamenty estetyki i troski o detale. Każde wypełnienie z którym Pacjent opuszcza nasz gabinet jest małym dziełem sztuki. Biologicznie jest idealnie dopasowane w zgryzie i spełni swoją funkcję przez wiele lat.

Najbardziej nowoczesne aparaty ortodontyczne mogą być praktycznie niewidoczne. Proste zęby to same korzyści, poza ładnym uśmiechem możemy wpływać na poprawę rysów twarzy, harmonię profilu, korektę wymowy. Od dawna wiadomo też, że poprzez prawidłowe ustawienie zębów zmniejsza się skłonność do próchnicy i odkładania kamienia nazębnego. Zespół Centrum Medycznego Corten Medic przykłada ogromną uwagę do prawidłowego zdiagnozowania problemu – jest on kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów leczenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnej aparaturze w trakcie jednej wizyty przeprowadzamy kompleksową diagnostykę na podstawie której Twój lekarz przygotowuje indywidualny i najbardziej optymalny plan leczenia. W naszych placówkach oferujemy atrakcyjną ofertę cenową z możliwością płatności ratalnych. Realizujemy również umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach leczenia ortodontycznego przysługującego dzieciom do 12. roku życia. W Polsce dorośli Pacjenci także powoli przekonują się, że leczenie aparatami staje się modne i jest możliwe w każdym wieku.

To wyjątkowa metoda poprawiająca komfort życia i samoocenę naszych Pacjentów. Szybko wracają do swobodnego gryzienia i mogą bez wstydu cieszyć się pięknym uśmiechem. Naszą domeną jest leczenie, które jest przewidywalne i w pełni ustalone z Pacjentem. Łącząc swoją wiedzę z wielu dziedzin stomatologi takich jak chirurgia, periodontologia oraz protetyka planujemy zabiegi ze szczególną troską o funkcjonalność i estetykę uzupełnień opartych na implantach. Niesłychanie istotną dla nas kwestią jest tworzyć implanty jak najbliższe naturalnym zębom. Kolor, kształt i faktura, a nawet to jak odbijają światło – to wszystko ma znaczenie przy tworzeniu doskonałego, indywidualnie dobranego implantu. Dzięki naszej pracy wielu Pacjentów odzyskało ponownie pełny, piękny uśmiech i pewność siebie.

Piękny uśmiech potrafi rozświetlić każdą twarz. Kiedy Pacjent zauważa u siebie braki, złamania, starcia, przebarwienia czy szpary między zębami, możemy zaoferować mu szeroki wachlarz możliwości. Nasi lekarze protetycy dołożą wszelkich starań, aby zastosować najefektywniejszą metodę leczenia dla danego przypadku. Dodajemy urody naszym Pacjentom stosując m.in. licówki, korony i mosty. Współpracujemy z doświadczonymi pracowniami protetycznymi. Świadczenia wykonujemy zarówno komercyjnie jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Obecnie wiele zębów skazanych na usunięcie możemy leczyć i uratować. Kluczem do sukcesu jest mechaniczne i chemiczne oczyszczenie i poszerzenie kanałów korzeniowych na całej ich długości. Jest to możliwe dzięki specjalnie do tego celu stworzonym narzędziom kanałowym, którymi dysponują nasi specjaliści. Zęby leczymy także korzystając z mikroskopu. Dzięki maksymalnej precyzji widoczne staje się wnętrze zęba i cały system kanałów. Proces leczenia kontrolujemy wykonując zdjęcia rentgenowskie.

Wiemy, jak ważna jest pierwsza wizyta Twojego dziecka w gabinecie stomatologicznym. Mamy świadomość, że leczenie dzieci wymaga specjalnego podejścia ze strony lekarza, specyficznych metod leczenia i odpowiednich materiałów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mali Pacjenci są najbardziej wymagający. Dlatego w naszym Centrum Medycznym Corten Medic najlepszy stomatolog dziecięcy zajmie się uśmiechem i zdrowiem jamy ustnej Państwa dziecka. Przyjazny stomatolog z odpowiednim podejściem oraz dobrze przystosowany gabinet to kluczowe elementy. Naszych lekarzy podczas pracy z najmłodszymi cechuje delikatność, wyjątkowe nastawienie i dbałość o ich komfort. W naszej placówce przeprowadzamy bezbolesne leczenie zębów, zajmujemy się korygowaniem wad zgryzu, a także zwalczamy próchnicę u dzieci w każdym wieku. Proponujemy także szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

 

Gdy pojawią się u Pacjenta dyskomfort dziąseł, ból, opuchlizna lub inne dolegliwości – powinien udać się na konsultację do lekarza periodontologa. W Centrum Medycznym Corten Medic stosujemy kompleksowe leczenie. Naszym Pacjentom rekomendujemy profilaktyczne wizyty kontrolne, które zapobiegają i pomagają wcześnie wykryć choroby, nie dopuszczając do ich rozwoju. Z troski o Pacjentów, którzy przebyli już leczenie periodontologiczne, przypominamy im o regularnych wizytach kontrolnych. Zależy nam, aby podtrzymać efekt leczenia oraz uniknąć stanów chorobowych w przyszłości.

Zapisz się na wizytę

Usługi z zakresu stomatologii świadczone są we wszystkich 8 Centrach Medycznych Corten Medic. Aby umówić się na wizytę, należy umówić się on-line, przez Portal Pacjenta lub skontaktować się telefonicznie z wybranym Centrum Medycznym.

Zapisz się na wizytę przez Portal Pacjenta »

Umów się on-line »

Kontakt do Centrów Medycznych »

 

Masz pytania? Jeśli masz pytania lub wątpliwości związane ze świadczeniami, zachęcamy do kontaktu z naszymi placówkami. Postaramy się pomóc.

Rozmiar czcionki
Kontrast