Loading...

Współpraca z Corten Medic

Chętnie nawiązujemy współpracę w towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz innymi centrami medycznymi i przychodniami w zakresie podwykonawstwa. Osoby ubezpieczone u naszych Partnerów mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych w Centrum Medycznym Corten Medic. Realizujemy także świadczenia medyczne w ramach abonamentów innych centrów medycznych, na podstawie indywidualnych warunków określonych w umowie.

Główni Partnerzy  
w ramach podwykonawstwa usług medycznych
INTER Polska S.A. w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką INTER Polska S.A. mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta Corten Medic, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic.
Pacjenci w ramach abonamentu medycznego Enel Med mogą w Radomiu skorzystać z usług medycznych Centrum Medycznego Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie. Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do placówki Corten Medic tel. 48 670 04 10.
TU Zdrowie w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką TU Zdrowie mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic, lub za pomocą infolinii swojego ubezpieczyciela.
Z Ogólnopolskim Centrum Medyczne św. Łukasza Corten Medic współpracuje w zakresie podwykonawstwa usług medycznych. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic.
Dla firm
Gwarancja elastycznej współpracy
 

Zostań Partnerem!


  Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się na stronie internetowej www.cortenmedic.pl w zakładce Polityka Prywatności

  Zapytaj o ofertę
  DLA SWOJEJ FIRMY

  Medycyna Pracy

  • Badania na wszystkie stanowiska
  • Atrakcyjne ceny
  • Kompleksowa oferta

  Więcej

  ScrollToTop