Postaw na wygodę i kompleksowość – Corten Medic to dobry wybór!

Podstawą naszej działalności jest świadczenie kompleksowej opieki medycznej. W ciągu roku realizujemy ponad 100 000. wizyt. Od 25 lat troszczymy się o zdrowie przeszło 40 000. Pacjentów. Jesteśmy w stanie zaspokoić szeroki zakres potrzeb zdrowotnych, jednocześnie doradzając wybór najlepszego rozwiązania oraz koordynując organizację opieki.


Poznaj naszych Partnerów i dołącz do ich grona!

Kliknij w formę współpracy, którą jesteś zainteresowany lub przejdź do sekcji OFERTA DLA FIRM.

Jesteśmy elastyczni we współpracy. Zobacz, z kim chętnie współpracujemy

 • KONTRAHENCI

  Naszym Klientom biznesowym oferujemy szeroki wachlarz świadczeń, szczególnie z zakresu Medycyny Pracy. Tworzymy oferty zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Sprawdź naszych Partnerów i poproś o szczegółową ofertę dla swojej firmy!

 • SZKOŁY

  Obejmujemy opieką medyczną uczniów, studentów i pracowników szkół. Prowadzimy także indywidualnie dostosowane punkty pielęgniarskie, w których pielęgniarka lub higienistka zajmuje się profilaktyką zdrowotną wśród uczniów oraz udziela pomocy w nagłych wypadkach zanim pojawi się lekarz.

 • INSTYTUCJE PUBLICZNE

  Obejmujemy opieką medyczną dla uczniów, studentów i pracowników szkół. Prowadzimy także indywidualnie dostosowane punkty pielęgniarskie, gdzie pielęgniarka lub higienistka zajmuje się profilaktyką zdrowotną wśród uczniów oraz udziel pomocy w nagłych wypadkach zanim pojawi się lekarz.

 • DOSTAWCY MEDYCZNI

  Współpracujemy z liderami medycznymi w swojej dziedzinie. Wybieramy jako partnerów znamienitych dostawców i współpracowników, którzy razem z nami budują wysoką jakość usług Corten Medic.

 • TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE I CENTRA MEDYCZNE

  Chętnie nawiązujemy współpracę w towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz innymi centrami medycznymi i przychodniami w zakresie podwykonawstwa. Osoby ubezpieczone u naszych Partnerów mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych w Corten Medic.

 • WSPÓŁPRACA

  Jesteśmy otwarci na wiele form współpracy na różnych płaszczyznach. Chętnie nawiązujemy ją w zakresie wzajemnej promocji, realizowania różnego typu projektów czy akcji charytatywnych.

 • KREATYWNE OSOBY

  Masz pomysł na współpracę? Napisz do nas na adres: marketing@cortenmedic.pl lub zadzwoń 22 463 84 23! Lubimy wyzwania i pracę z kreatywnymi osobami.

Skip to content