Loading...

Tomasz Sikora
Założyciel Corten Medic

PACJENTA LECZYMY

MISJA

Dbamy o to, aby Pacjenci znaleźli u nas nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale także życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

WIZJA

Centrum Medyczne Corten Medic jako lider rynku świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie oraz stale podnosi komfort leczenia i życia swoich Pacjentów.

O Corten Medic

Centrum Medyczne Corten Medic od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmuje opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Wyróżniają je krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby Pacjenci znaleźli  fachową pomoc medyczną oraz życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

Usługi świadczone przez Corten Medic to podstawowa opieka zdrowotna, diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, rehabilitacja oraz specjalistyka, jednak dziedziną, w której firma wyróżnia się szczególnie jest stomatologia. Placówki Corten Medic oferują bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym chirurgia stomatologiczna, implantologia, ortodoncja, leczenie pod mikroskopem, stomatologia zachowawcza, dziecięca i estetyczna, endodoncja oraz protetyka. Usługi w przychodniach są świadczone komercyjnie, jak i w ramach realizowanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Centrum Medyczne Corten Medic stale się rozwija, szczególnie w zakresie leczenia specjalistycznego. Oferuje swoim Pacjentom dostęp do coraz większej liczby wyspecjalizowanych lekarzy. Jako pierwsza placówka medyczna wprowadziła w Radomiu w 2017 r. chirurgiczne zabiegi wszczepiania zaawansowanych technologicznie soczewek wewnątrzgałkowych (torycznych), które mogą usunąć kilka wad wzroku już podczas jednego zabiegu. Dzięki nowym technologiom stosowanych przez Corten Medic Pacjenci mogą wyleczyć zaćmę czy skorygować astygmatyzm na oddziele Chirurgii Jednego Dnia.

ScrollToTop