Poznaj Nas

Witaj na stronie kariery Corten Medic – dynamicznie rozwijającej się firmy medycznej, która od 30 lat z powodzeniem działa w branży zdrowotnej. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra medyczna oraz eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdrowia. Świadczymy usługi w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju, w tym w Kielcach, Warszawie, Radomiu, sukcesywnie zwiększając dostępność naszej opieki medycznej. 

W Corten Medic stawiamy na równość i różnorodność. Zobowiązujemy się do zapewnienia równych szans dla wszystkich pracowników, bez względu na wiek, (nie)pełnosprawność, czy inne różnice. Jesteśmy przekonani, że promowanie różnorodności jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale i kluczowym elementem naszej kultury organizacyjnej. 

Jako pracodawca, stawiamy na tworzenie otwartego, przyjaznego miejsca pracy, gdzie każdy ma możliwość rozwoju i realizacji swoich zawodowych aspiracji. Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie tworzyć miejsce, w którym praca przynosi satysfakcję i umożliwia osiąganie sukcesów. 

Nasze wartości

 • Przedsiębiorczość

  Jako fundament naszej działalności stawiamy na innowacyjność i inicjatywę. Motywujemy zespół do kreatywności i wprowadzania nowatorskich rozwiązań, które usprawniają opiekę nad pacjentami i poprawiają nasze procesy wewnętrzne. Stale podchodzimy proaktywnie do wyzwań sektora zdrowotnego, elastycznie adaptując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb pacjentów i warunków rynkowych. 

 • Zespołowość

  Wierzymy, że najlepsze wyniki osiągamy pracując razem – to właśnie praca zespołowa jest źródłem naszych najlepszych osiągnięć. Wymiana wiedzy i wzajemne wsparcie pomiędzy specjalistami z różnych obszarów oraz personelem wspierającym są niezbędne do zapewnienia kompleksowej i skutecznej opieki. Kultura naszej organizacji opiera się na silnym poczuciu wspólnoty, w której każda osoba jest cenna i ma realny wpływ na realizację naszej wspólnej misji. 

 • Wiedza

  Pasja do nauki i doskonalenia jest sercem realizacji naszej misji. W dziedzinie tak dynamicznej jak opieka zdrowotna, ciągłe poszerzanie wiedzy w tym medycznej przez naszych pracowników jest kluczowe dla zapewnienia najwyższej jakości opieki naszym pacjentom. Promujemy kulturę ciągłego rozwoju, zachęcając do edukacji, samorozwoju oraz uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach, co pozwala naszym zespołom być na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami medycznymi. 

Poczuj naszą atmosferę

 • Autentyczne przywództwo
 • Autentyczne przywództwo

  Kultywujemy przywództwo etyczne, w którym liderzy pokazują zaangażowanie, determinację w osiąganiu wspólnych celów, działając zgodnie z zasadami i zachęcając innych do podobnych działań.
  Zapewniamy pracownikom odpowiednie wsparcia, szkolenia i możliwości rozwoju osobistego, aby byli gotowi podjąć wyzwania i osiągnąć sukces.

 • Otwarta komunikacja

  Tworzymy otwarte i wspierające środowiska, w którym pracownicy czują się swobodnie chcą dzielić pomysłami, obawami i sugestiami, a także aktywnie uczestniczyć w decyzjach dotyczących firmy.
  W ramach kultury organizacyjnej promujemy współpracę i wzajemne wsparcia między różnymi działami i poziomami hierarchii w celu osiągnięcia wspólnych celów. 

 • Równość i różnorodność
 • Zaangażowanie społeczne
 • Zaangażowanie społeczne

  Nasze zaangażowanie na rzecz społeczeństwa jest dla nas bardzo ważne. Nasz zespół aktywnie uczestniczy w projektach wspierających inicjatywy dobroczynne. Te działania pozwalają nam wywierać realny wpływ na poprawę jakości życia innych ludzi.  Corten Medic to nie tylko firma, to zespół ludzi z misją i wartościami, które wykraczają poza biznes.

W oczach naszych pracowników

Irena Bardadyn – Pielęgniarka

Corten Medic, Warszawa

„Praca w dobrej atmosferze, w zgranym, kameralnym zespole od poniedziałku do piątku. Wolne weekendy! Wynagrodzenie płacone terminowo. Możliwość rozwoju przy wsparciu zespołu i kadry kierowniczej. Dołącz do nas bo warto. Zapraszamy”

 1. *
 2. *

Paweł Korczyk – lek. Specjalista Chorób Wewnętrzncyh

Corten Medic, Warszawa

“Współpracuję z Corten Medic już od ponad 10 lat i bardzo cenię sobie profesjonalne podejście do pracowników obowiązujące w tej firmie. Bardzo dobra komunikacja i otwartość współpracowników daje komfort w mojej codziennej pracy. Jestem też bardzo zadowolony z szybkiej i fachowej pomocy w różnych sytuacjach. Wspólnie z całą kadrą medyczną i personelem administracyjnym  tworzymy zgrany zespół i pracujemy w bardzo pozytywnej atmosferze. Polecam i zachęcam do współpracy. 🙂 ”

 1. *
 2. *

Patrycja Sobolewska– specjalista Biura Obsługi Pacjenta

Corten Medic, Warszawa

“Jestem pracownikiem Biura Obsługi Pacjenta w Centrum Medycznym Corten Medic. Praca tutaj jest dla mnie dużą przyjemnością. Codzienna chęć niesienia pomocy Pacjentom jest nie tylko misją naszej firmy ale i codziennym wyzwaniem. Mam wokół siebie wielu współpracowników gotowych do pomocy w każdej chwili. Z łatwością budujemy pozytywne relacje z Pacjentami oraz personelem medycznym. Praca w Corten Medic na stanowisku rejestracji pozwala na rozwinięcie umiejętności interpersonalnych, które są kluczem w obsłudze Pacjenta. Firma zapewnia szereg szkoleń dzięki którym uczymy się aktywnego słuchania, swobody w prowadzeniu rozmów ale także  prawdziwego zrozumienia sytuacji oraz potrzeb Pacjentów. Całokształt rozwiązań i systemów w naszej pracy pozwala na czerpanie przyjemności z naszej codzienności w Corten Medic.”

 1. *
 2. *

Klaudia Krzyzińska – Kierownik Oddziału Corten Medic

Corten Medic, Warszawa

“Jako Kierownik Oddziału w Corten Medic z dumą mogę określić naszą firmę jako nowy wymiar opieki zdrowotnej dostępnej dla Pacjentów. 
Corten Medic z powodzeniem wprowadza nowoczesne standardy  w obszarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, nieustannie rozszerzamy swoją działalność o kolejne placówki. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi zespołu, firma zapewnia nam nie tylko dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych, ale również gwarantuje atmosferę sprzyjającą pracy i rozwoju własnych kompetencji. 
W Corten Medic stawiamy na ciągłe poszerzenie wiedzy i usprawnianie szeregu wewnętrznych procesów co daje wiele możliwości zarówno przyszłym jak i obecnym pracownikom. Nasze Placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt zarówno diagnostyczny jak i ten do codziennej pracy administracyjnej, realizujemy wszelkie procedury z zachowaniem najwyższych standardów. 
Kluczem do sukcesu Corten Medic jest wykwalifikowany zespół specjalistów, który każdego dnia dba o to, abyśmy czuli się zrozumiani i odpowiednio wspierani. 
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach, co daje duże dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych pracowników. 
W Corten Medic wierzymy, że atmosfera w naszej codziennej pracy ma bezpośredni wpływ na efektywność, dlatego tak dużą wagę przykładamy do stworzenia przyjaznego i komfortowego środowiska. 
Zachęcam wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości , profesjonalnego i przyjaznego miejsca pracy. Czekamy na Was.”

 1. *
 2. *

Benefity pracy u nas

Bezpieczeństwo
zatrudnienia
Realny wpływ
na rozwój firmy
Budowanie ścieżki
kariery
Spotkania
integracyjne
Przyjazny zespół
i warunki pracy
Elastyczny
czas pracy
Zniżki na studia
wyższe
Skip to content