Partnerzy dostawcy

  1. Strona główna

We współpracy stawiamy na jakość

W trosce o naszych Pacjentów stale podnosimy jakość usług medycznych Centrum Medycznego Corten Medic nawiązując współpracę z liderami rynku. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, materiałów i usług.

 

 

Główni Partnerzy Corten Medic współpracuje z liderami w swojej dziedzinie

  • Firma Alcon jako światowy lider w dziedzinie pielęgnacji oczu i leczenia wad wzroku współpracuje z Corten Medic w zakresie implantacji zaawansowanych soczewek wewnątrzgałkowych. Jest to zabieg dedykowany Pacjentom z zaćmą lub astygmatyzmem. Dzięki tej współpracy wielu Pacjentów odzyskało doskonałą jakość widzenia.

  • W stomatologii stosujemy nowoczesne technologie. Należy do nich m.in. wysoko estetyczny materiał kompozytowy Enamel, który umożliwia zaawansowaną rekonstrukcję zęba.

  • Pacjenci objęci opieką Falck, którzy są uprawnieni do korzystania z usług Corten Medic mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic lub za pomocą infolinii Falc. Wspólnie z Falc ratujemy poszkodowanych i chorych w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia.

  • ALAB Laboratoria to współpracująca z Corten Medic ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych: od podstawowych.

Skip to content