Partnerzy podwykonawcy

 1. Strona główna

Współpraca z Corten Medic

Chętnie nawiązujemy współpracę w towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz innymi centrami medycznymi i przychodniami w zakresie podwykonawstwa. Osoby ubezpieczone u naszych Partnerów mogą korzystać ze świadczeń zdrowotnych w Centrum Medycznym Corten Medic. Realizujemy także świadczenia medyczne w ramach abonamentów innych centrów medycznych, na podstawie indywidualnych warunków określonych w umowie.

 

 

 

Główni Partnerzy w ramach podwykonawstwa usług medycznych

 • Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim. Pacjenci objęci opieką SIGNAL IDUNA mogą korzystać z usług Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta Corten Medic, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic lub za pomocą infolinii swojego ubezpieczyciela.

 • INTER Polska S.A. w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką INTER Polska S.A. mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, poprzez Portal Pacjenta Corten Medic, telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic.

 • Pacjenci w ramach abonamentu medycznego Enel Med mogą w Radomiu skorzystać z usług medycznych Centrum Medycznego Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie. Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do placówki Corten Medic tel. 48 670 04 10.

 • TU Zdrowie w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia zdrowotne. Pacjenci objęci opieką TU Zdrowie mogą korzystać z usług wszystkich przychodni Corten Medic. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie.
  Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic, lub za pomocą infolinii swojego ubezpieczyciela.

 • Z Ogólnopolskim Centrum Medyczne św. Łukasza Corten Medic współpracuje w zakresie podwykonawstwa usług medycznych. Przed umówieniem się na wizytę należy sprawdzić czy mieści się ona w przysługującym pakiecie. Pacjenci mogą umawiać się samodzielnie, mailowo lub telefonicznie dzwoniąc do wybranej placówki Corten Medic.

Skip to content