Główni Partnerzy

  1. Strona główna

Współpraca z Corten Medic

Jesteśmy otwarci na współpracę na wielu płaszczyznach. Chętnie nawiązujemy ją w zakresie wzajemnej promocji, realizowania różnego typu projektów czy akcji charytatywnych. Z chęcią świadczymy usługi medyczne i mówimy o profilaktyce prozdrowotnej podczas wydarzeń społecznych, czy kulturalnych. Pracę z nami cechuje rzetelność, elastyczność, a w szczególności nastawienie na dobro Pacjentów.

 

 

Główni Partnerzy Wspólne działania ukierunkowane na Pacjenta

  • Dzięki systemowi płatności MediRaty nasi Pacjenci mogą ratalne finansować realizowane w naszych przychodniach ausługi medyczne. Potwierdzenie zdolności kredytowej Pacjenta na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy telefon do Konsultanta: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

  • Wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Implantologii Stomatologicznej, które prowadzi podyplomowe kształcenie dentystów z dziedziny implantologii promujemy aktualne standardy światowych w tej dziedzinie.

  • Podjęliśmy współpracę lokalną z Apteką od Serca. Wspólnie promujemy profilaktykę prozdrowotną wśród naszych Pacjentów i Klientów apteki.

Skip to content