KORONAWIRUS – JAK DZIAŁAMY

Zachowuj zalecenia GIS i dodatkowe procedury bezpieczeństwa Corten Medic

Jeżeli zauważyłeś u siebie objawy: gorączka pow. 38°, kaszel, duszności, bóle mięśni to zostań w domu i bezzwłocznie powiadom telefonicznie oddział zakaźny Szpitala Zakaźnego (Warszawa: tel. 22 33 55 351-355 – ul. Wolska 37, 665 707 774 – ul. Szaserów 128, 22 508 20 00 – ul. Wołoska 137, Kielce: tel. 41 367 13 01, Radom: tel. 48 361 51 00) lub zadzwoń na dedykowaną infolinię NFZ 800 190 590.


testy-koronawirus


Przychodnie Corten Medic zapewniają dostęp do opieki medycznej

Przychodnie Centrum Medycznego Corten Medic działają w normalnym trybie, jednak wdrożyliśmy dodatkowe procedury ochronne w trosce o naszych Pacjentów i pracowników. Apelujemy o bezwzględne dostosowanie się do procedur bezpieczeństwa. Poza koronawirusem są Pacjenci, którzy przechodzą inne infekcje i problemy zdrowotne. Informujemy, że zapewniamy dostęp do pomocy lekarskiej i opieki medycznej.

Adresy oraz kontakt telefoniczny i mailowy do przychodni Corten Medic


W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Prosimy o stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny. Bardzo ważne jest, aby Pacjent, który podejrzewa możliwość zakażenia koronawirusem kontaktował się w pierwszej kolejności TELEFONICZNIE lub innymi metodami zdalnej konsultacji. 


punkty-covid


Ogólny schemat postępowania w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego:

Pamiętajmy, aby korzystać wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus oraz naszej stronie www.cortenmedic.pl, które bazują na tych wyżej wymienionych.

Sprawdzone źródła informacji o koronawirusie

Skip to content